لیبل اسکرچ یا رمزپوش

سایزهای متداول اسکرچ

سایزنوع
6X15تک ردیفه
7X16تک ردیفه
7X21تک ردیفه
7X25تک ردیفه
8X29تک ردیفه
8X40تک ردیفه
6X15چهار ردیفه
6X15پنج ردیفه
6X15هفت ردیفه
لیبل اسکرچ

لیبل اسکرچ یا رول اسکرچ نوعی لیبل دولایه با رنگ طوسی راه راه است که برای پوشاندن کد یا رمز بر روی برچسب، کارت و لیبل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لیبل نوعی لیبل یکبار مصرف است و پس از خراشیدن به حالت اولیه باز نمی‌گردد.

موارد استفاده از لیبل اسکرچ

چاپ کارت، لیبل و برچسب قرعه کشی

کارت و لیبل گارانتی

کارت و لیبل تخفیف

کارت و لیبل هدیه

 

لیبل اسکرچ تولیدی این شرکت دارای سلفون می‌باشد که مانع از آسیب به کدهای زیر آن می‌شود و همچنین دیگر نیازی به الصاق سلفون بر روی لیبل ها و کارت ها نمی‌باشد و این نیز هزینه هایی نهایی را کاهش داده و در زمان صرفه جویی به عمل می‌آورد.

چاپ کارت رمزدار

اگر تولید کننده محصول یا کالایی هستید و قصد داری کد اشتراک یا ضمانت کالایتان را همراه با محصولتان به دست مصرف کننده برسانید و نگران این هستید که کد توسط فروشنده و یا هر شخص دیگری غیر از مصرف کننده نهایی مورد سوء استفاده قرار گیرد، بهترین روش، استفاده از چاپ اسکرچ و یا لیبل اسکرچ بر روی کد اختصاصی و یکتا محصولتان می‌باشد.

تولید و عرضه لیبل اسکرچ به صورت رول می‌باشد، این لیبل امنیتی در سایزهای متفاوت تولید می‌شود و پرکاربرد ترین آن اسکرچ 6  در  15 می‌باشد، این محصول به صورت تک ردیفه، چهار ردیفه، پنج ردیفه و هفت ردیفه با گپ های متفاوت تولید و عرضه می‌گردد. از این لیبل اسکرچ برای لیبل های اصالت استفاده می‌شود. شرکت رمزپوش اولین شرکت تولید کننده این محصول می‌باشد که موفق شده گواهینامه نوع یک دانش بنیان را برای این محصول دریافت نماید.

خدمات رمزپوش

  • چاپ کارت قرعه کشی

    کارت هدیه و تخفیف

    چاپ انواع کارت و لیبل هدیه، تخفیف

  • لیبل اسکرچ

    کارت قرعه کشی

    چاپ کارت،لیبل و برچسب قرعه کشی

خدمات رمزپوش

مهم ترین دلیل تولید و عرضه لیبل اسکرچ به عنوان لیبل امنیتی، محافظت از اطلاعات شخصی سازی شده است.

به عنوان مثال الصاق اسکرچ روی کدهای یکتا در کارت های قرعه کشی، گارانتی، اصالت و … برای جلوگیری از سوء استفاده توسط شخص دیگری به جز مصرف کننده نهایی و یا مخاطب نهایی می‌باشد.

لیبل اسکرچ

چاپ رول

بهترین و به صرفه ترین روش چاپ برای تیراژهای بالا چاپ به صورت رول می‌باشد. در این روش کار شما به صورت رول چاپ می‌شود و سپس اطلاعات متغیر و لیبل اسکرچ به صورت رول و همزمان چاپ و الصاق می‌شوند. با این روش در زمان و هزینه شما صرفه جویی می‌شود و کار شما با بهترین کیفیت و قیمت چاپ اسکرچ در سریع ترین زمان ممکن آماده می‌شود.

چاپ کارت گارانتی

کارت گارانتی پشتوانه و اعتبار کسب کار ما است

هدف از چاپ کارت گارانتی یا کارت ضمانت با لیبل اسکرچ یا رول اسکرچ ایجاد حس اعتماد در میان مشتریان است. برای اینکه به مشتری اطمینان دهیم که کالای ما دارای ضمانت معتبر است، نیاز هست تا در هنگام فروش کالا و محصول خود این کارت را ارائه دهیم. کارت گارانتی می‌تواند نوعی تبلیغ با هزینه بسیار کم برای کسب و کار شما باشد. کارت گارانتی همراه با لیبل اسکرچ و اعطای آن از طرف فروشنده باعث جلب اعتماد بیشتر مشتری به محصولات و خدمات شما خواهد شد.(بهترین قیمت چاپ اسکرچ)

چاپ کارت گارانتی

لیبل دارای اطلاعات متغیر و اسکرچ

این لیبل پشت چسب می‌باشد و پس از چاپ به روش های مختلف از جمله : شیت، رول و تکی سپس اطلاعات متغیر و اسکرچ ( لایه امنیتی ) بر روی آن چاپ و الصاق می‌شود.

لیبل رمزدار آماده

این محصول بصورت از پیش آماده می‌باشد، بدین صورت که بر روی لیبل های A3 اطلاعات متغیر پرینت می‌شود و سپس لیبل اسکرچ بر روی آن الصاق می‌شود. در انتها این لیبل رمزدار به صورت نیم تیغ به لیبل های رمزدار کوچک تبدیل می‌شود که حاوی یک کد یکتا و متغیر که اطلاعات آن توسط لایه امنیتی پوشانده شده است.

این محصول برای مواقعی که نیاز فورس و سریع به درج اطلاعات متغیر بر روی محصولاتمان داریم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لیبل رمزدار            لیبل اسکرچ     

این لیبل های رمزدار می توانند در هر ابعاد و سایزی در طرح های دلخواه شما با حداکثر حساسیت در تولید کدهای یکتا و متغیر تحویل مشتری گردند.

تولید کدهای یکتا و متغیر توسط نرم افزار مخصوص انجام می‌گرد. این کدها می توانند اعداد فارسی و لاتین یا ترکیبی از اعداد لاتین و حروف لاتین باشد.

لیبل اسکرچ    لیبل اسکرچلیبل اسکرچ

لیبل های قرعه کشی  و گارانتی

با چاپ لیبل های گارانتی و قرعه کشی می توانیم کالای خود را ارزشمند کنیم و در بازار رقابت از رقبای خود عقب نمانیم. با استفاده از کدهای یکتا و لایه امنیتی می توانیم از تولید کالاهای تقلبی و غیر اورجینال جلوگیری کنیم و خیالمان راحت است که از کد قرعه کشی سو استفاده نمی شود و این کد تنها توسط مصرف کننده نهایی مورد استفاده قرار می گیرد.