لیبل اسکرچ یا رمزپوش

سایزهای متداول اسکرچ

سایزنوع
6X15تک ردیفه
7X16تک ردیفه
7X21تک ردیفه
7X25تک ردیفه
8X29تک ردیفه
8X40تک ردیفه
6X15چهار ردیفه
6X15پنج ردیفه
6X15هفت ردیفه

لیبل اسکرچ یا رول اسکرچ نوعی لیبل دولایه با رنگ طوسی راه راه است که برای پوشاندن کد یا رمز بر روی برچسب، کارت و لیبل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لیبل نوعی لیبل یکبار مصرف است و پس از خراشیدن به حالت اولیه باز نمی‌گردد.

موارد استفاده از لیبل اسکرچ

چاپ کارت، لیبل و برچسب قرعه کشی

کارت و لیبل گارانتی

کارت و لیبل تخفیف

کارت و لیبل هدیه

 

چاپ کارت رمزدار

اگر تولید کننده محصول یا کالایی هستید و قصد داری کد اشتراک یا ضمانت کالایتان را همراه با محصولتان به دست مصرف کننده برسانید و نگران این هستید که کد توسط فروشنده و یا هر شخص دیگری غیر از مصرف کننده نهایی مورد سوء استفاده قرار گیرد، بهترین روش، استفاده از چاپ اسکرچ و یا لیبل اسکرچ بر روی کد اختصاصی و یکتا محصولتان می‌باشد.

خدمات رمزپوش

  • چاپ کارت قرعه کشی

    کارت هدیه و تخفیف

    چاپ انواع کارت و لیبل هدیه، تخفیف

  • لیبل اسکرچ

    کارت قرعه کشی

    چاپ کارت،لیبل و برچسب قرعه کشی

خدمات رمزپوش

لیبل اسکرچ

چاپ رول

بهترین و به صرفه ترین روش چاپ برای تیراژهای بالا چاپ به صورت رول می‌باشد. در این روش کار شما به صورت رول چاپ می‌شود و سپس اطلاعات متغیر و لیبل اسکرچ به صورت رول و همزمان چاپ و الصاق می‌شوند. با این روش در زمان و هزینه شما صرفه جویی می‌شود و کار شما با بهترین کیفیت و قیمت چاپ اسکرچ در سریع ترین زمان ممکن آماده می‌شود.

چاپ کارت گارانتی

کارت گارانتی پشتوانه و اعتبار کسب کار ما است

هدف از چاپ کارت گارانتی یا کارت ضمانت با لیبل اسکرچ یا رول اسکرچ ایجاد حس اعتماد در میان مشتریان است. برای اینکه به مشتری اطمینان دهیم که کالای ما دارای ضمانت معتبر است، نیاز هست تا در هنگام فروش کالا و محصول خود این کارت را ارائه دهیم. کارت گارانتی می‌تواند نوعی تبلیغ با هزینه بسیار کم برای کسب و کار شما باشد. کارت گارانتی همراه با لیبل اسکرچ و اعطای آن از طرف فروشنده باعث جلب اعتماد بیشتر مشتری به محصولات و خدمات شما خواهد شد.(بهترین قیمت چاپ اسکرچ)