لیبل چسبان

لیبل چسبان ، لیبل زن و اسکرچ زن، دستگاه تمام اتوماتیک پیشرفته، سرعت بالا و دقت بالا هست که  برای خطوط تولید شرکت های دارویی نصب می‌شود.این دستگاه کار الصاق انواع لیبل و همچنین لیبل امنیتی لیبل اسکرچ را به صورت تمام اتوماتیک و با سرعت ودقت بالا بدون دخالت دست انجام می‌دهد.این دستگاه ساخت شرکت رمزپوش می‌باشد و با ضمانت معتبر و خدمات پس از فروش برای شرکت های تولید کننده دارویی ارائه و نصب می‌شود.

دستگاه اسکرچ زن

اسکرچ چسبان دارویی رمزپوش می‌تواند به صورت مستقل باشد و یک خط مجزا باشد، همچنین امکات نصب دستگاه بر روی خط تولید شما وجود دارد. این دستگاه می‌تواند همزمان تا 3 اسکرچ همزمان را بر روی یک کار الصاق کند.

لیبل چسبان

دستگاه لیبل چسبان

لیبل ها عموما به صورت پشت چسبدار طراحی و چاپ می‌شوند، در گذشته به صورت سنتی بر روی محصول چسبانده می‌شدند. امروزه این لیبل ها با توجه به حجم تولید و نیاز به دقت بالا از طریق دستگاه لیبل چسبان بر روی کالا چسبانده می‌شوند.

مجموعه رمزپوش با تولید انواع مختلفی از دستگاه لیبل چسبان اتوماتیک و نیمه اتوماتیک توانسته است در حمایت از تولید ملی اقدام به همکاری با کارخانه ها و خطوط تولیدی سراسر کشور داشته و با سالها تجربه و تخصص گامی موثر در چرخه تولید محصولات ایرانی را داشته باشد.

رمزپوش با تکیه بر مهندسین و مشاورین خود می‌تواند قبل از خرید شما با بررسی محصول، نوع خط و جایگاه دستگاه در خط تولید،بهترین نوع دستگاه را به شما معرفی نماید.

چرا لیبل چسبان ؟

سرعت چسباندن لیبل نیز عامل مهمی است که باید در نظر گرفت. دستگاه تمام اتوماتیک رمزپوش در این زمینه بهترین عملکرد و کیفیت را دارد و می‌تواند با زمانبندی مناسب در کمترین زمان کار چسباندن لیبل را انجام دهد.

بسته بندی در شرکت های تولیدی یکی از مهمترین فاکتورهای یک محصول به حساب می‌آید. بسته بندی یک جنس یا کالا هرچقدر شکیل و خلاقانه تر باشد، امکان خرید به مراتب بالاتر می‌رود.

مصرف کنندگان در سراسر دنیا برای شناخت یک محصول نیازمند مشاهده اطلاعات دقیق از محصول می‌باشند و قبل از خرید کالا را با دقت بررسی و بعد از مشاهده لیبل کالا اقدام به خرید می‌کنند.

لیبل چسبان
لیبل زن