خانه » پروژه هوش مصنوعی

پروژه هوش مصنوعی

پردازش تصویر

شرکت ایده پردازان ناظر اول کیفیت با بهره‌مندی از نیروی متخصص و مهندسین مجرب در امر پردازش تصویر و بینایی ماشین، آماده اجرای هر نوع پروژه در این زمینه می‌باشد.

پس از چاپ و پرینت اطلاعات متغیر، کد همتا و سایر اطلاعات توسط دستگاه شخصی سازی جعبه موبایل بر روی جعبه موبایل، اطلاعات چاپ شده توسط دستگاه و اطلاعات درج شده کارخانه بر روی جعبه، این اطلاعات توسط پردازش تصویر تطابق داده می‌شود و در صورت مغایرت اطلاعات چاپ شده، این جعبه موبایل بوسیله ماژول ریجکتور از خط خارج می‌شود و داخل آسانسور ریجکتور قرار می‌گیرد. 

با تکنولوژی پردازش تصویر که در این ماشین به کار گرفته شده است از بروز هرگونه خطا جلوگیری می‌شود. و شرکت های واردکننده موبایل و همچنین شرکت هایی که در زمینه گارانتی موبایل فعالیت می‌کنند می‌توانند بدون دغدغه و با کیفیت بالا و همچنین سرعت و دقت بالا این خدمت را انجام دهند.

به کارگیری این ماشین برای شرکت های مربوطه می تواند به جهت مالی صرفه جویی بالایی داشته باشد.

یکی از ماشین آلات ساخته شده در مجموعه ایده پردازان ناظر اول کیفیت ( رمزپوش ) دستگاه شخصی سازی جعبه گوشی همراه ( لیبلینگ جعبه موبایل ) می‌باشد. در ساخت این دستگاه از پردازش تصویر و بینایی ماشین بهره برده شده است. در کارکرد این دستگاه می‌توان این تکنولوژی را دید.

در ابتدا دستگاه توسط هوش مصنوعی و پردازش تصویر بارکد IMEI جعبه موبایل را می‌خواند، اگر این IMEI داخل دیتابیس موجود باشد دستگاه شروع به کار می‌کند و عملیات لیبل زنی، چاپ کد همتا، اطلاعات متغیر و… را انجام می‌دهد. دستگاه پس از لیبلینگ و چاپ اطلاعات متغیر، لیبل اسکرچ آن را الصاق می‌کند.