چاپ کارت رمزدار

چاپ کارت رمزدار

کارت رمزدار و لیبل رمزدار با چاپ اطلاعات متغیر از جمله خدمات و محصولاتی هست که در مجموعه رمزپوش انجام می‌گیرد. این لیبل های رمزدار از قبل آماده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. در چاپ این لیبل ، ابتدا کدها به صورت اختصاصی توسط مشتری یا بوسیله مجموعه رمزپوش تولید می‌گردند و در شروع کار بر روی لیبل ها پرینت شده و سپس کار الصاق لیبل اسکرچ انجام می‌گیرد. این لیبل ها پس از چاپ کد و الصاق اسکرچ به صورت نیم تیغ در می‌آیند تا به راحت ترین شکل ممکن در اختیار مشتریان قرار گیرد.

چاپ کارت رمزدار

مزایای چاپ لیبل رمزدار :

  • امنیت و ماندگاری بالا
  • کیفیت بالا و یکدست بودن
  • بدون محدودیت در چاپ کد و اسکرچ از نظر ابعاد و تعداد
  • تحویل سریع سفارش

کارت رمز اسکرچ دار :

لیبل اسکرچ توسط ماشین آلات و تجهیزات ساخته شده در مجموعه ماشین سازی رمزپوش بر روی این کارت و لیبل الصاق می‌شود. امروزه این کارت ها و لیبل های رمزدار یک نیاز اساسی در بازار تبلیغات و چاپ است. در بیشتر موارد صاحبان صنایع مختلف نیاز به ابزاری دارند تا همسو با روش های نوین تبلیغات و بازاریابی خدمات خود را به بازار ارائه کنند.

در این نوع چاپ نسبت به نیاز مصرف کننده یک رمز و شماره سریال چاپ می‌شود که می‌تواند نام کاربری، کلمه عبور، پین کد، شماره سریال، کد فعالسازی و … باشد.

چاپ اطلاعات متغیر :

این کدها و اطلاعات متغیر به صورت کاملا رندوم و اختصاصی ساخته و تولید می‌شوند.

این اطلاعات می‌توانند حروف انگلیسی، اعداد انگلیسی و یا ترکیبی از این دو باشند. مراحل ساخت و چاپ این کدها توسط پرسنل مجرب داخل مجموعه با حساسیت و امنیت بالا می‌باشد.